07-09 грудня 2012 року в смт. Брюховичі відбувалися реколекції-формації для приятелів «Віра і Світло» та «Лярш-Ковчег» з Джо Востермансом.

«Добре бачить тільки серце»

                   07-09 грудня 2012 року в смт. Брюховичі відбувалися реколекції-формації для приятелів «Віра і Світло» та «Лярш-Ковчег» з Джо Востермансом.

              У реколекціях брали участь понад сто людей, які приїхали вчитися любові, дарувати іншим обійми, боротися із власними слабкостями та сумнівами, які перешкоджають подати руку особі з неповносправністю. Як побачити ближнього серцем? Як сказати Богові: «Так. Я тут для Тебе»? Як прийняти Його волю? – На такі запитання відповідав реколектант з Канади та просто чудова людина – Джо Востерманс.

                 На формації також була запрошена Зеня Кушпета – живий приклад присвячення свого життя людям з особливими потребами. Вона покинула сцену, щоб омивати ноги слабшим. Зеня дала свідчення про свого першого друга – Роузі, яка навчила її абсолютної свободи.

               Олег Романчук практикував з приятелями вміння тримати ліхтарик, дивитись довго, тихо і любляче; переконував, що сварки – це чудова річ, адже без цього не буває прощення. «Справжня любов є всесильна, непереможна, їй неможливо протистояти, вона перетворює усе, до чого торкається».

           Також завдячуємо Уляні Рой за організаторську працю, за те, що вже стільки років тримає в руках приятельську молодь, надихає, підтримує, турбується про упорядкування наших знань, про структуру і традиції «Віри і Світла».

                  Від щирого серця дякуємо Вам!

Валентина Дерчик