Hotel
Logo Svitlicya
14-15 жовтня у Реколекційно-відпочинковому Центрі «Світлиця» було проведено конференцію «Соціальна анімація для розвитку культури та громад», яка стала підсумковою для дворічного проекту «Школа громадської участі». Проект реалізується Інститутом соціокультурного менеджменту за фінансової підтримки Фонду ім. Ч. С. Мотта.

     14-15 жовтня у Реколекційно-відпочинковому Центрі «Світлиця» було проведено конференцію «Соціальна анімація для розвитку культури та громад», яка стала підсумковою для дворічного проекту «Школа громадської участі». Проект реалізується Інститутом соціокультурного  менеджменту за фінансової підтримки Фонду ім. Ч. С. Мотта.

Участь у конференції взяли представники 12 областей України, які не лише дізнавалися про розвиток  громад та благодійності від провідних українських спеціалістів – Василя Полуйка та Руслана Краплича,

а й ділилися власними практиками.

Серед майстер-класів, які були представлені на Школі надзвичайно продуктивним  став «Мультплощадка позитивних змін: анімація» під час якого учасники зробили 3 мультиплікаціних роліка у якості зразків. У подальшому кожна організація зможе використати набуті знання для створення власних мультиків соціального спрямування. Під час тренінгової сесії «Соціальний поворот у сучасному мистецтві», Марія Гончар розповіла про сучасні тенденції у мистецтві та можливості громадських організацій по співпраці із художниками, дизайнерами та архітекторами.

Станіслав Черногор, учасник проекту, голова правління Фонду розвитку громади м.  Краматорська: «Школа громадської участі» – для мене це по-перше маса позитивних вражень від того, що я зустрічаю своїх колег, які вже стали друзями, від того, що я бачу і дізнаюсь про те, чим займаються люди в інших регіонах України. Найкращі практики також намагаюся впроваджувати і обов’язково ділюсь власними напрацюваннями».

Під час участі на школі навчання пройшли 60 громадських активістів із 34 громад України, які вже  активно працюють над розвитком не лише своїх громад, а й реалізують міжрегіональні проекти.