Hotel

«Любити – це бачити людину»

              Саме цієї простої, на перший погляд, істини, яка містить у собі незвичну глибину, навчалися капелани, семінаристи та сестри-монахині на реколекціях у Реколекційно-відпочинковому Центрі «Світлиця», що знаходиться у Брюховичах. Темою реколекцій була «Важливість капелана у спільноті».

            Проповідником цих днів віднови був Джо Ворстерманс, людина, яка бачить серцем і закликає до цього бачення всіх, хто слухає його слово. Крім Джо, були запрошені поділитися своїм досвідом і навчити глибшого бачення людини пані Юля Бойко (матір дитини з особливими потребами), пан Олег Романчук (дитячий психотерапевт, вірний член руху), о. Мартин (заступник капелана Провінції «Віри і Світла», доктор канонічного права). Пані Юля – мати з великим серцем, своїм прикладом показала, як можна любити сьогодні, любити з радістю і повним прийняттям. Пан Олег розповів про свою мандрівку життям, у якій він навчився найважливішої професії – любити людей. Отець Мартин вказав на місце в Церкві людей з особливими потребами – в самому її серці.

           Мабуть, ніхто не почув протягом цих трьох днів якихось високих наук чи нових знань. Ми просто пригадували те, що вже давно було сказано. Те, що вже могло зів’янути в наших серцях, знову ожило з новою силою.

       Я вірю, що кожен учасник реколекцій повернеться до своєї домівки з відновленим серцем і зможе любити з такою свободою, щоб всюди сіяти радість.

            с. Антонія Шелепило, МНІ