Hotel
Logo Svitlicya
У Реколекційному Центрі « Світлиця» з 21- 22серпня 2012р.проживали гості з Києва члени Військового колективу Зразково – показового оркестру Збройних Сил України.

 

        У Реколекційному Центрі « Світлиця» з 21- 22серпня 2012р.проживали гості з Києва члени Військового колективу Зразково – показового оркестру Збройних Сил України. Музиканти  приїхали до Львова щоб подарувати львів’янам музичний подарунок до Дня Незалежності України.

22 серпня 2012 у Львові   на стадіоні Арена – Львів  серед музичних колективів виступив Зразково-показовий оркестр Збройних Сил України з Києва .

      Духовий оркестр військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України розпочав свою творчу біографію у 1998 році як 7 військовий оркестр штабу Північного оперативного командування .

     З початку свого існування колектив веде активну службову та концертну діяльність: обслуговування офіційних церемоніалів на державному рівні, участь у військових парадах на Хрещатику, покладання квітів, зустріч та проводжання закордонних державних делегацій. Оркестр є представником українського мистецтва на міжнародній арені: м. Кромержіж (Чехія), м. Штудгарт, Мемінгемм, Брауншвейг, Зіген, Оберхаузен (Німеччина), м. Санкт-Петербург (Росія), м. Жіве, м. Сен-Кантен (Франція).

    Унікальне та різноманітне сусідство жанрових форм і стилів, у яких виступає оркестр, є результатом натхненної праці та досвіду музикантів оркестру.

   У репертуарі оркестру:

 

– академічні програми;

– сучасні музичні естрадні програми – виступи з солістами-вокалістами, солістами-інструменталістами;

– розважальний “парковий” репертуар;

– фольклорні доробки в сучасній інтерпретації;

– джазові програми у виконанні BIG-BAND оркестру;

– дефіле − особливий театрально-музичний жанр духового оркестру, у якому музиканти виступають ще і як актори;

– палац-концерт – до трьох годин музики нон-стопом під відкритим небом.

    Диригенти та музиканти даного колективу постійно перебувають в стані творчого пошуку та будуть раді творчому спілкуванню з учасниками інших подібних колективів (обмін досвідом, нотною бібліотекою композиторів класиків та сучасників).

Однозначно підтримуються пропозиції щодо подальшого співпрацювання, музичного забезпечення та оформлення різного роду концертних заходів.