Hotel
Logo Svitlicya
З 10 по 13 серпня 2013 р. у Реколекційно-відпочинковому центрі »Світлиця» у смт. Брюховичах відбувся реабілітаційний табір для родин дітей та молоді з неповносправністю, організований організацією «Віра і Світло».

З 10 по 13 серпня 2013 р. у Реколекційно-відпочинковому центрі »Світлиця» у смт. Брюховичах відбувся реабілітаційний табір для родин дітей та молоді з неповносправністю,  організований організацією «Віра і Світло».

 Великою радістю  було, що на табір приїхали родини з усієї України. У чудовій  програмі  з відвагою віднайшли радість життя, знайшли нові ресурси і побачили, що сім’ї могли відпочивати разом, що життя сім’ї з дитиною з особливими потребами може бути щасливим.

В часі свого перебування учасники табору роздумували над Святим Письмом, намагались осмислити тему любові до ближнього та Бога, зрозуміти, яку небезпеку становить для нас гордість у серці, під керівництвом  духівника табору о. Ігоря Пецюха

Незабутніми для учасників залишилися і спільні вечори біля вогнища.

І велике здивування – бо, виявляється, що метою заходу є подумати про себе, пошукати ресурсу, щоб незважаючи на труднощі, тішитися життям і бути вдячними. Таємниця щасливих дітей – це щасливі батьки!